Przewodnicz╣cy komitetów ds. mniejszoťci narodowych w gminach (2014 – 2018 r.)

P°edsedové výbor¨ pro národnostní menšiny v obcích (2014-2018)

 

Bogumin / Bohumín – nie powo│ano / nebyl z°ízen,

Rychwa│d / Rychvald – nie powo│ano / nebyl z°ízen,

Pietwa│d / Pet°vald – nie powo│ano / nebyl z°ízen,

D╣browa / Doubrava – nie powo│ano / nebyl z°ízen,

Or│owa / Orlová – Mgr. Bc. Renáta Potyšová (ANO 2011),

Lutynia Dolna / Dolní Lutyný – nie powo│ano / nebyl z°ízen,

DzieŠmorowice / Dýtmarovice – nie powo│ano / nebyl z°ízen,

Piotrowice ko│o Karwiny / Petrovice u Karviné – mgr Helena Michalska (COEX+NK – Sou×ití-Wspólnota),

Karwina / Karviná – Tomaš Gallik (KS╚M),

Stonawa / Stonava – Ing. Tomáš Ba°ák (KDU-╚SL),

Olbrachcice / Albrechtice – Vladislav Šipula (KS╚M),

Sucha Górna / Horní Suchá – Jan Charvát (KS╚M),

Hawierzów / Haví°ov – nie powo│ano / nebyl z°ízen,

B│ŕdowice Górne / Horní Bludovice – nie powo│ano / nebyl z°ízen,

Cierlicko / Týrlicko – mgr Barbara Smugala (COEX+NK),

Kocobŕdz / Chotýbuz – in┐. Bronis│aw Mrózek (COEX),

Czeski Cieszyn / ╚eský Týšín – mgr. Tomasz Pustówka (Nestraníci),

Ropica / Ropice – in┐. Bogus│aw Kotas (COEX+NK – Pro rozvoj Ropice),

Wielopole / Výlopolí – Vladislava Latochová (SNK 1),

Gnojnik / Hnojník – Karel Vitásek (KDU-╚SL),

Trzycie┐ / St°íte× – Stanis│aw Niemczyk (OS St°íte× za zdravé ×ivotní prost°edí),

Trzanowice / T°anovice – Ryszard Jochymek (COEX),

îmi│owice / Smilovice – in┐. Henryk Mackowski (Smilovice – nezávislí),

Ligotka Kameralna / Komorní Lhotka – in┐. Halina Zientek (SNK),

Rzeka / ěeka – nie powo│ano / nebyl z°ízen,

Toszonowice Górne / Horní Tošanovice – nie powo│ano / nebyl z°ízen,

Toszonowice Dolne / Dolní Tošanovice – nie powo│ano / nebyl z°ízen,

Domas│owice Dolne / Dolní Domaslovice – nie powo│ano / nebyl z°ízen,

Domas│owice Górne / Horní Domaslovice – nie powo│ano / nebyl z°ízen,

Trzyniec / T°inec – JUDr Janina Kantor (TOP 09),

Wŕdrynia / Vendryný – mgr Roman Zemene (COEX),

Bystrzyca / Byst°ice – Mgr. Anna Kubátová (Pro klidnou a prosperující Byst°ici),

Nydek / Nýdek – in┐. Micha│ Milerski (COEX),

Koszarzyska / Koša°iska – Janusz Klimek (COEX),

Milików / Milíkov – Ewa Kawulok (COEX),

Grodek / Hrádek – Pawe│ Pilch (COEX),

Náwsie / Návsí – Stanis│aw Lisztwan (COEX),

Jab│onków / Jablunkov – Mgr. Jan Turo˛ (KDU-╚SL),

Boconowice / Bocanovice – Antonín Hamrozi (╚SSD),

úomna Dolna / Dolní Lomná – Iwan Kluz (COEX),

úomna Górna / Horní Lomná – Antoni Kohut (KDU-╚SL),

Pioseczna / PíseŔná – in┐. W│adys│aw Sikora (SNK PíseŔná – místo pro ×ivot),

Piosek / Písek – Výra Groušlová (Za Písek spoleŔný),

Bukowiec / Bukovec – in┐. Robert Kulig (COEX),

Mosty ko│o Jab│onkowa / Mosty u Jablunkova – Mgr. Vlasta Vrzalová (NEZÁVISLÍ),

Herczawa / HrŔava – nie powo│ano / nebyl z°ízen.

 

(stan na dzie˝ 29.3.2018 r. / stav ke dni 29.3.2018)