Nawsie / Návsí

www.navsi.cz

 

Skład Rady Gminy w Nawsiu (RGN) / Složení Zastupitelstva Obce Návsí (ZON)

 

Mgr. Vladimír Šnajdr (Sdružení nezávislých), PaedDr. Lenka Husárová (Sdružení nezávislých), Mgr. Petr Majetný (Sdružení nezávislých), Marcela Kubíková (ANO 2011), Marian Waszut (KDU-ČSL), Marcel Kokeš (ANO 2011), Bc. Roman Kantor (ANO 2011), Ing. Ilona Klusová (ČSSD), Robert Karch (NEZÁVISLÍ), Josef Kokeš (ČSSD), MUDr Halina Dorda (KSČM), Anna Luberová (KDU-ČSL), René Maceček (NAZÁVISLÍ), Stanisław Lisztwan (COEX), Břetislav Kolesa (ODS)

 

Obrady RGN / Jednání ZON

 

Na stronach internetowych www.navsi.cz Gmina zamieszcza informacje z obrad RGN w języku czeskim. Artykuły w języku polskim (o działalności polskiej szkoły, Miejscowego Koła PZKO, wiersze i opowiadania) i w gwarze są zamieszczane w ramach gminnego biuletynu „Návsíčko“. / Na internetových stránkách www.navsi.cz Obec zveřejňuje informace z jednání ZON v českém jazyce. Články v polském jazyce (o činnosti polské školy, Místní skupiny PZKO, básně, povídky) a v nářečí jsou zveřejňovány v rámci obecního zpravodaje „Návsíčko“.

5.11.2014 r. – Sesja inauguracyjna RGN / Zasedání ustavujícího ZON

10.12.2014 r. – 2. sesja RGN / 2. zasedání ZON

27.2.2015 r. – 3. sesja RGN / 3. zasedání ZON

11.3.2015 r. – 4. sesja RGN / 4. zasedání ZON

10.6.2015 r. – 5. sesja RGN / 5. zasedání ZON

9.9.2015 r. – 6. sesja RGN / 6. zasedání ZON

12.10.2015 r. – 7. sesja RGN / 7. zasedání ZON

9.12.2015 r. – 8. sesja RGN / 8. zasedání ZON

9.3.2016 r. – 9. sesja RGN / 9. zasedání ZON

8.6.2016 r. – 10. sesja RGN / 10. zasedání ZON

7.9.2016 r. – 11. sesja RGN / 11. zasedání ZON

7.12.2016 r. – 12. sesja RGN / 12. zasedání ZON

 

Zarząd Gminy w Nawsiu (ZGN) / Rada Obce Návsí (RON)

 

PaedDr. Lenka Husárová (Sdružení nezávislých) – wójt / starosta, Ing. Ilona Klusová (ČSSD) – zastępca wójta / místostarosta, Marcel Kokeš (ANO 2011), Mgr. Vladimír Šnajdr (Sdružení nezávislých), Stanisław Lisztwan (COEX)

 

Komitet ds. Finansów RGN / Finanční výbor ZON

 

Marian Waszut (KDU-ČSL) – przewodniczący / předseda, Bc. Roman Kantor, Mgr. Romana Čmielová

 

Komitet ds. Kontroli RGN / Kontrolní výbor ZON

 

Bc. Roman Kantor (ANO 2011) – przewodniczący / předseda, Marcela Kubíková, Robert Karch

 

Komitet ds. Mniejszości Narodowych RGN / Výbor pro národnostní menšiny ZON

 

Stanisław Lisztwan (COEX) – przewodniczący / předseda, Ing. Richard Rusnok, Jarosław Madzia

 

Stan na dzień 12.1.2017 r. / Aktualizováno 12.1.2017