Kocobędz / Chotěbuz

www.chotebuz.cz

 

Skład Rady Gminy w Kocobędzu (RGK) / Složení Zastupitelstva Obce Chotěbuz (ZOCh)

 

Ing. Martin Pinkas (KDU-ČSL), Eva Hajduková (KDU-ČSL), Ing. Jiří Vojtylka (KDU-ČSL), Stanislav Bocek (KDU-ČSL), Jaroslav Smelik (KDU-ČSL), Martin Carbol (KDU-ČSL), Ing. David Harok (ČSSD), Stanislav Harok (ČSSD), Ing. Rostislav Popek (Sdružení nezávislých), inż. Bronisław Mrózek (COEX), Pavel Drong (KDU-ČSL), Ing. Marián Matloch (ČSSD), Ing. Leona Konieczná (Sdružení nezávislých), Ing. Jiří Michejda (Sdružení nezávislých), Roman Bulawa (COEX)

 

Obrady RGK / Jednání ZOCh

 

Na stronach internetowych www.chotebuz.cz Gmina zamieszcza informacje z obrad RGK w języku czeskim. Gminny informator zamieszcza nieregularnie artykuły z działalności Miejscowych Kół PZKO w języku polskim. / Na internetových stránkách www.chotebuz.cz Obec zveřejňuje informace z jednání ZOCh v českém jazyce. Obecní zpravodaj nepravidelně zveřejňuje články o činnosti Místních skupin PZKO v polském jazyce.

10.11.2014 r. – Sesja inauguracyjna RGK / Zasedání ustavujícího ZOCh

9.12.2014 r. – 2. sesja RGK / 2. zasedání ZOCh

3.2.2015 r. – 3. sesja RGK / 3. zasedání ZOCh

4.3.2015 r. – 4. sesja RGK / 4. zasedání ZOCh

19.5.2015 r. – 5. sesja RGK / 5. zasedání ZOCh

23.6.2015 r. – 6. sesja RGK / 6. zasedání ZOCh

15.9.2015 r. – 7. sesja RGK / 7. zasedání ZOCh

10.11.2015 r. – 8. sesja RGK / 8. zasedání ZOCh

15.12.2015 r. – 9. sesja RGK / 9. zasedání ZOCh – RGK bierze do wiadomości protokół o działalności Komitetu ds. Mniejszości Narodowych / ZOCh bere na vědomí zprávu o činnosti Výboru pro národnostní menšiny.

2.22.2016 r. – 10. sesja RGK / 10. zasedání ZOCh

15.3.2016 r. – 11. sesja RGK / 11. zasedání ZOCh

17.5.2016 r. – 12. sesja RGK / 12. zasedání ZOCh

28.6.2016 r. – 13. sesja RGK / 13. zasedání ZOCh

13.9.2016 r. – 14. sesja RGK / 14. zasedání ZOCh

15.11.2016 r. – 15. sesja RGK / 15. zasedání ZOCh

 

Zarząd Gminy w Kocobędzu (ZGK) / Rada Obce Chotěbuz (ROCh)

 

Ing. Martin Pinkas (KDU-ČSL) – wójt / starosta, Ing. David Harok (ČSSD) – zastępca wójta / místostarosta, inż. Bronisław Mrózek (COEX), Ing. Jiří Vojtylka (KDU-ČSL), Jaroslav Smelik (KDU-ČSL)

 

Komitet ds. Finansów RGK / Finanční výbor ZOCh

 

Ing. Jiří Vojtylka (KDU-ČSL) – przewodniczący / předseda, Ing. Jiří Michejda, inż. Bogdan Farnik

 

Komitet ds. Kontroli RGK / Kontrolní výbor ZOCh

 

Stanislav Harok (ČSSD) – przewodniczący / předseda, Eva Hajdková, Ing. Kateřina Morcinková

 

Komitet ds. Mniejszości Narodowych RGG / Výbor pro národnostní menšiny ZOCh

 

inż. Bronisław Mrózek (COEX) – przewodniczący / předseda, mgr Natalia Branny, Władysław Niedoba, Roman Siwek, Eva Hajduková

 

Komitet ds. Budownictwa RGK / Stavební výbor ZOCh

 

Stanislav Bocek (KDU-ČSL) – przewodniczący / předseda, Jaroslav Ausficír, Pavel Drong, Ing. David Harok, Ing. Marián Matloch, inż. Bronisław Mrózek, Ing. Martin Pinkas, Jaroslav Smelik, Ing. Leonard Wloch

 

Komitet ds. Kultury RGK / Kulturní výbor ZOCh

 

Ing. Leona Konieczná (Sdružení nezávislých) – przewodnicząca / předseda, Stanislav Harok, Ing. Jiří Michejda, Milan Pieszka, Monika Zacharová, Roman Buława, Martin Carbol, Janina Kajfosz, Jiří Koňařík, Barbora Kunzová, Marta Lunsová, Ludmila Niedobowa, Irma Sengerová

 

Stan na dzień 12.1.2017 r. / Aktualizováno 12.1.2017