Prezydenci, burmistrzowie i wójtowie miast i gmin (2014-2018 r.) 

Primátoři a starostové měst a obcí (2014-2018)

 

Bogumin / Bohumín – Ing. Petr Vícha (ČSSD),

Rychwałd / Rychvald – Bc. Šárka Kapková (STAN),

Pietwałd / Petřvald – Ing. Jiří Lukša (KSČM),

Dąbrowa / Doubrava – Bc. Pavel Krsek (ČSSD),

Orłowa / Orlová – Ing. Tomáš Kuča (ČSSD),

Lutynia Dolna / Dolní Lutyně – Ing. Jiří Buzek (STAN),

Dziećmorowice / Dětmarovice – Ing. Ladislav Rosman (PŘÁTELÉ ROZVOJE OBCE),

Piotrowice koło Karwiny / Petrovice u Karviné – doc. Ing. Marian Lebiedzik, Ph.D. (ČSSD),

Karwina / Karviná – Tomáš Hanzel (ČSSD),

Stonawa / Stonava – inż. Andrzej Feber (ANO 2011),

Olbrachcice / Albrechtice – Henryk Feber (PROAL),

Sucha Górna / Horní Suchá – Jan Lipner (STAN+NK – Sdružení NK Horní Suchá),

Hawierzów / Havířov – Mgr. Jana Feberová (ČSSD),

Błędowice Górne / Horní Bludovice – Jana Pohludková (KSČM),

Cierlicko / Těrlicko – Bc. Martin Polášek (NEZ),

Kocobędz / Chotěbuz – Ing. Martin Pinkas (KDU-ČSL),

Czeski Cieszyn / Český Těšín – Ing. Vít Slováček (KDU-ČSL),

Ropica / Ropice – Mgr. Uršula Waniowa (COEX+NK – Pro rozvoj Ropice),

Wielopole / Vělopolí – Vladislava Latochová (SNK 1),

Gnojnik / Hnojník – Ing. Miroslav Molin (Volba pro Hnojník),

Trzycież / Střítež – Miroslav Jaworek (OS rady rodičů při ZŠ),

Trzanowice / Třanovice – Bc. Jan Tomiczek (SNK Třanovice),

Śmiłowice / Smilovice – Bc. Miroslav Nogol (Smilovice – nazávislí),

Ligotka Kameralna / Komorní Lhotka – Miloslav Hampel (Nezávislí za Komorní Lhotku),

Rzeka / Řeka – Tomáš Tomeczek (KSČM),

Toszonowice Górne / Horní Tošanovice – Ing. Petr Martiňák (SN za Horní Tošanovice),

Toszonowice Dolne / Dolní Tošanovice – Pavel Blabla (Nezvávislí kandidáti),

Domasłowice Dolne / Dolní Domaslovice – Pavel Postůvka (SNK pro rovoj Dol. Domaslovic),

Domasłowice Górne / Horní Domaslovice – Jiří Sušovský (SNK),

Trzyniec / Třinec – RNDr. Věra Palkovská (STAN+NK – SNK Osobnosti pro Třinec),

Wędrynia / Vendryně – Bogusław Raszka (COEX),

Bystrzyca / Bystřice – mgr Roman Wróbel (Jasně, čitelně, srozumitelně),

Nydek / Nýdek – Mgr. Jan Konečný (SNK),

Koszarzyska / Košařiska – Vítězslav Dyrčík (Nestraníci),

Milików / Milíkov – Ewa Kawulok (COEX),

Grodek / Hrádek – Robert Borski (Náš domov),

Náwsie / Návsí – PaedDr. Lenka Husárová (Sdružení nezávislých),

Jabłonków / Jablunkov – Ing. Jiří Hamrozi (KDU-ČSL),

Boconowice / Bocanovice – Martin Paduch (ČSSD),

Łomna Dolna / Dolní Lomná – Renata Pavlinowa (SNK obce Dolní Lomná),

Łomna Górna / Horní Lomná – Tomasz Gruszka (KDU-ČSL),

Pioseczna / Písečná – Bc. David Ćmiel (SNK Písečná – místo pro život),

Piosek / Písek – Věra Szkanderová (Za Písek společně),

Bukowiec / Bukovec – Monika Czepczorová (PRO BUKOVEC),

Mosty koło Jabłonkowa / Mosty u Jablunkova – Josef Szotkovský (ČSSD),

Herczawa / Hrčava – Ing. Petr Staňo (ČSSD).

 

Stan z dniem 10.1.2017 r. / Stav ke dni 10.1.2017