Przewodnicz╣cy komitetów ds. mniejszoťci narodowych w gminach (2018 – 2022 r.)

 P°edsedové výbor¨ pro národnostní menšiny v obcích (2018-2022)

 

Bogumin / Bohumín – nie powo│ano / nebyl z°ízen,

Rychwa│d / Rychvald – nie powo│ano / nebyl z°ízen,

Pietwa│d / Pet°vald – nie powo│ano / nebyl z°ízen,

D╣browa / Doubrava – nie powo│ano / nebyl z°ízen,

Or│owa / Orlová – nie powo│ano / nebyl z°ízen,

Lutynia Dolna / Dolní Lutyný – nie powo│ano / nebyl z°ízen,

DzieŠmorowice / Dýtmarovice – nie powo│ano / nebyl z°ízen,

Piotrowice ko│o Karwiny / Petrovice u Karviné – Pavel Kondziolka (STAN),

Karwina / Karviná – przewodnicz╣cego nie wybrano / p°edseda nebyl zvolen,

Stonawa / Stonava – Ing. Marián Böhm (ObŔané pro Stonavu),

Olbrachcice / Albrechtice – Karel Cielecki (PROAL),

Sucha Górna / Horní Suchá – Jan Charvát (KS╚M),

Hawierzów / Haví°ov – nie powo│ano / nebyl z°ízen,

B│ŕdowice Górne / Horní Bludovice – nie powo│ano / nebyl z°ízen,

Cierlicko / Týrlicko – mgr Barbara Smugala (COEX+NK),

Kocobŕdz / Chotýbuz – Roman Bulawa (COEX),

Czeski Cieszyn / ╚eský Týšín – mgr Tomasz Pustówka (Nestraníci),

Ropica / Ropice – Jan Josiek (PRO OB╚ANY ROPICE ZA LESEM),

Wielopole / Výlopolí – brak informacji / informace schází,

Gnojnik / Hnojník – Karel Vitásek (KDU-╚SL+NK),

Trzycie┐ / St°íte× – brak informacji / informace schází,

Trzanowice / T°anovice – Ing. Marian Jochymek (KDU-╚SL),

îmi│owice / Smilovice – in┐. Henryk Mackowski („Smilovice-nezávislí”),

Ligotka Kameralna / Komorní Lhotka – in┐. Halina Zientek (SNK),

Rzeka / ěeka – nie powo│ano / nebyl z°ízen,

Toszonowice Górne / Horní Tošanovice – nie powo│ano / nebyl z°ízen,

Toszonowice Dolne / Dolní Tošanovice – nie powo│ano / nebyl z°ízen,

Domas│owice Dolne / Dolní Domaslovice – nie powo│ano / nebyl z°ízen,

Domas│owice Górne / Horní Domaslovice – nie powo│ano / nebyl z°ízen,

Trzyniec / T°inec – JUDr Janina Kantor (TOP 09),

Wŕdrynia / Vendryný – mgr Roman Zemene (COEX),

Bystrzyca / Byst°ice – mgr Wies│aw Szpak (SNK Jasný, Ŕitelný, srozumitelný),

Nydek / Nýdek – in┐. Micha│ Milerski (COEX),

Koszarzyska / Koša°iska – Natalia Kantor (COEX),

Milików / Milíkov – Anna Cieťlar (COEX),

Gródek / Hrádek – Roman Äabka (Hrádek-náš domov),

Nawsie / Návsí – mgr Romana Molinek (COEX),

Jab│onków / Jablunkov – mgr Renata Kulka (COEX+NK – Sou×ití-Wspólnota),

Boconowice / Bocanovice – brak informacji / informace schází,

úomna Dolna / Dolní Lomná – JUDr Józef Zubek (COEX),

úomna Górna / Horní Lomná – Mgr. Leona Mikulová (SNK Horní Lomná),

Pioseczna / PíseŔná – in┐. W│adys│aw Sikora (SNK „PíseŔná-místo pro ×ivot”),

Piosek / Písek – in┐. W│adys│aw Jakubik (COEX+NK – Piosek-Písek),

Bukowiec / Bukovec – in┐. Robert Kulig (COEX),

Mosty k. Jab│. / Mosty u Jabl. – in┐. Jadwiga Onderek (COEX-NK – MOSTY PLUS),

Herczawa / HrŔava – nie powo│ano / nebyl z°ízen.

 

(stan na dzie˝ 21.12.2018 r. / stav ke dni 21.12.2018)